Nauka gry na gitarze — Kraków

Interesują Cię lekcje gry na gitarze klasycznej, akustycznej, elektrycznej, basowej lub popularnym ostatnio ukulele? Zapraszamy do skorzystania z oferty naszych kursów — wszystko to znajdziesz w CKM Music Lab. Oferujemy bezstresową naukę gry pod okiem doświadczonej kadry muzyków, którzy odkryją przed Tobą fascynujący świat tego popularnego instrumentu. Poznasz m.in. zasady muzyki, tabulatury, zaczniesz orientować się wśród strun, progów i na gryfie! Hallelujah, Pat Metheny albo utwory Metalliki? Wszystko jest możliwe! Wybierzemy dla Ciebie odpowiedni materiał do realizacji. Zapisz się na lekcje gry! Na zajęcia indywidualne zapraszamy wszystkich chętnych od 10 roku życia — także dorosłych i seniorów!

Przyjazne kursantom lekcje gry na gitarze: Kraków i okolice

Myślisz o nauce gry na gitarze, ale obawiasz się sztywnych zasad panujących w szkołach muzycznych? Chcesz wziąć kilka lekcji, by sprawdzić, czy to zajęcia dla Ciebie? W Music Lab możesz odetchnąć z ulgą i świetnie się bawić, bo nasze kursy przebiegają w niezwykle sympatycznej atmosferze. Gwarantujemy, że nie będziesz się nudzić, a wszelkie trudności pokonasz pod okiem doświadczonej kadry nauczycieli. Do tego możesz skorzystać z niewielkich grup lub wybrać lekcje indywidualne, dzięki którym poczujesz się znacznie pewniej podczas zdobywania nowych umiejętności.

warsztaty dla dorosłych kraków

Lekcje ukulele, które poprawią Ci humor

Wiadomo, że muzyka łagodzi obyczaje. Wesołe dźwięki gitary czy ukulele potrafią poprawić nastrój, zachęcić innych do włączenia się w śpiew, rozbawić nawet najmniej rozrywkową grupę. Umiejętność gry na tym instrumencie daje wiele fantastycznych możliwości. Jeżeli szukasz miejsca, w którym zdobędziesz kompleksową wiedzę na temat gry na basie lub innym rodzaju gitary — wybierz Music Lab!

Nauka gry na basie lub gitarze elektrycznej dla osób w każdym wieku w CKM Music Lab w Krakowie

Wierzymy w to, że nauka gry na gitarze czy innych instrumentach strunowych nie zna granic wiekowych. Dlatego też nasze zajęcia prowadzimy zarówno dla maluchów jak i seniorów. Granie na instrumencie pozwala wyciszyć się, zapewnia chwile skupienia, uwrażliwia na otaczający świat. Pomaga też zjednać sobie ludzi, którzy chętnie włączają się we wspólny śpiew. Jeżeli chcesz skorzystać z tego wszystkiego — nie czekaj — nasze zajęcia w Krakowie są właśnie dla Ciebie — niezależnie od tego, czy masz 10, 30, czy 99 lat!
W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.

DANE FIRMY:

Centrum Kursów Muzycznych „MUSIC LAB”

ul. Kamienna 2/4

30-001 Kraków, Polska