Nauka gry na pianinie: Kraków

Marzysz o tym, by brawurowo wykonywać utwory Chopina, Schuberta, a może Raya Charlesa, Eltona Johna lub Lady Gagi? Chcesz poznać techniki najlepszych pianistów i bezbłędnie grać z nut albo wykonywać ze słuchu ulubione melodie znanych piosenek, z filmów czy radia? Ciekawi Cię, jak to działa, że można usiąść do instrumentu, zacząć grać i to pięknie brzmi? Wyjaśnimy Ci tę tajemnicę i zapoznamy z zasadami muzyki. Serdecznie zapraszamy na nasz indywidualny kurs w CKM Music Lab w Krakowie! Lekcje gry na fortepianie to propozycja dla dorosłych uczestników bez ograniczeń wiekowych — na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno!

Indywidualna nauka gry na pianinie dla dorosłych — Kraków

Zanim zdobędziesz umiejętność bezbłędnej gry na fortepianie i odtwarzania melodii ze słuchu, musisz poznać niezbędne podstawy teoretyczne oraz techniczne. Podczas indywidualnych lekcji z doświadczonym muzykiem — nauczycielem poznasz między innymi: budowę instrumentu, zasady budowania akordów, co nieco z teorii muzyki, podstawy kompozycji i tajniki zapisu nutowego, a także nauczysz się koordynacji niezbędnej do gry prawą i lewą ręką jednocześnie. W zależności od Twojego stopnia zaawansowania, potrzeb, zainteresowań czy wieku dostosujemy odpowiedni program i repertuar, który będziemy sukcesywnie realizować przez kolejne lekcje gry na fortepianie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

warsztaty dla dorosłych kraków

Kraków: nauka gry na pianinie

Pakiet kursanta obejmuje cykliczne, 45-minutowe spotkania (raz w tygodniu) oraz dostęp do materiałów dydaktycznych. Pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela zaczniesz od prostych utworów, dzięki którym wyćwiczysz umiejętności manualne i koordynacyjne. Nabędziesz niezbędną wiedzę z zakresu zasad muzyki i budowy akordów. Wraz z Twoimi postępami sięgać będziemy po bardziej skomplikowane kompozycje, w których będziesz mieć okazję wykazać się jako pianista. Co ważne, w CKM Music Lab w Krakowie nie praktykujemy egzaminów wstępnych — tutaj każdy, kto ma ochotę, może rozpocząć naukę gry na pianinie, niezależnie od umiejętności czy wieku. Serdecznie zapraszamy dorosłych uczestników oraz seniorów pragnących spełnić marzenie o zagraniu ulubionych utworów. Oprócz pakietów cyklicznych dostępne są też pakiety miesięczne na konkretną liczbę lekcji. Istnieje także możliwość wykupienia lekcji pojedynczych.

DANE FIRMY:

Centrum Kursów Muzycznych „MUSIC LAB”

ul. Kamienna 2/4

30-001 Kraków, Polska