Zajęcia muzyczne dla dzieci: Kraków

Szukasz zajęć, na których Twoje dziecko rozwinie się muzycznie: nauczy śpiewu lub gry na wybranym instrumencie? Chcesz sprawdzić, czy chwilowe zainteresowanie pianinem, gitarą lub perkusją może przerodzić się w większą pasję? Skorzystaj z oferty proponowanych przez nas zajęć muzycznych dla maluchów w Krakowie. Zapraszamy dzieci już od 5. roku życia, oferując im kursy Young Hero. Dla nieco starszych proponujemy naukę gry na wybranym instrumencie, warsztaty wokalne, czyli naukę śpiewu lub naukę produkcji muzycznej. Pod okiem wykwalifikowanej kadry muzycznej Twoja pociecha ma szansę rozwijać pasję, która — być może — kiedyś przekształci się w życiowe zajęcie.

Nauka gry na gitarze dla dzieci — Kraków i okolice

Któż z nas nie chciał grać kiedyś na gitarze? Ten niezwykle popularny instrument muzyczny jest na tyle mobilny, iż można go zabrać ze sobą na wszelkiego rodzaju wyjazdy. Jednak opanowanie gry na nim wymaga czasu, a im młodsze dziecko — tym nauka przychodzi łatwiej. Z doświadczenia wiemy, że warto wprowadzać nowe elementy poprzez zabawę — bo to naturalna dla dziecka potrzeba. W Music Lab możecie wybrać naukę gry na gitarze klasycznej, akustycznej, basowej, ale także gitarze elektrycznej lub ukulele! Zapraszamy do fascynującego świata dźwięków instrumentów strunowych!

warsztaty dla dorosłych kraków
warsztaty dla dorosłych kraków

Pasjonująca nauka gry na perkusji i pianinie dla Kursantów z Krakowa

Marzysz o nauce gry na perkusji lub pianinie? Zapisz się na warsztaty muzyczne, które organizujemy w Krakowie. Zapraszamy na spotkania bez presji, w miłej atmosferze, gdzie będziesz mógł zaznajomić się z instrumentami i poznać tajniki gry na nich. W ramach kursów muzycznych oferujemy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Proponujemy kontynuację cykliczną nauki, ale też pakiety miesięczne, pojedyncze godziny zajęciowe oraz zajęcia indywidualne z nauką gry ulubionych melodii. Doświadczona kadra nauczycielska z doskonałym podejściem z pewnością sprawi, że nie będziesz mógł doczekać się kolejnych zajęć. Zapraszamy do fascynującego świata dźwięków instrumentów perkusyjnych!

Zajęcia wokalne dla każdego. Kraków zaprasza na profesjonalne warsztaty muzyczne

Śpiew to jedna z najbardziej naturalnych aktywności człowieka. Wiele osób wykonuje ją bezwiednie — np. podczas codziennych prac, inni zajmują się śpiewem zawodowo. Co więcej — śpiewanie jest zalecane kobietom w ciąży — dzięki temu dziecko może lepiej poznać głos matki i uspokoić się. Dla osób z Krakowa oferujemy zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży, a także dorosłych. Podczas warsztatów pracujemy m.in. nad aparatem wykonawczym, oddechem, intonacją, a także nad repertuarem dobranym według możliwości, jak również muzycznych upodobań kursanta. Zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym lub grupowym. Prowadzimy także lekcje przygotowujące do występów, konkursów wokalnych i programów, m.in. Voice Kids, Voice of Poland, Mam Talent itp. Serdecznie zapraszamy do kontaktu — chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

warsztaty dla dorosłych kraków

 

DANE FIRMY:

Centrum Kursów Muzycznych „MUSIC LAB”

ul. Kamienna 2/4

30-001 Kraków, Polska