Nauka śpiewu: Kraków

Marzysz o tym, by zachwycać umiejętnościami wokalnymi i bez trudu wykonywać ulubione piosenki? Nawet tak skomplikowane, jak te z repertuaru Adele, Beyonce, Alicii Keys, Amy Winehouse, Michaela Buble, Franka Sinatry, Eltona Johna a może Czesława Niemena? Z nami możesz to zrobić — na zajęciach indywidualnych lub w zespołach wokalnych. Serdecznie zapraszamy na indywidualny kurs śpiewu i emisji głosu w CKM Music Lab w Krakowie!

warsztaty dla dorosłych kraków

Prywatne lekcje śpiewu — Kraków

W szkole śpiewu — Centrum Kursów Muzycznych Music Lab w Krakowie wierzymy, że każdy, kto ma ochotę, powinien mieć szansę rozwijać się pod okiem profesjonalnych wokalistów i nauczycieli emisji głosu — niezależnie od tego, jakimi zdolnościami dysponuje na początku swojej drogi. Śpiewać każdy może! Wykonywanie ulubionych piosenek to przede wszystkim radość, a poprawna emisja głosu i ćwiczenie słyszenia oraz intonacji pozwala robić to coraz lepiej. Sprawdź, z jakimi elementami spotkasz się na zajęciach wokalnych i warsztatach śpiewu!

Nauka śpiewu dla dorosłych w CKM Music Lab w Krakowie

Pakiet kursanta to cotygodniowe, 45- lub 60-minutowe lekcje śpiewu, podczas których zyskasz sporo wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych. Warsztaty i lekcje rozpoczynamy od zaznajomienia się z zasadami prawidłowej pracy narządów wewnętrznych, które odpowiadają między innymi za prawidłowe oddychanie oraz funkcjonowanie aparatu głosowego. Nauczysz się odpowiednio korzystać z przepony, mięśni brzucha, stawiać dźwięki. Popracujesz nad słuchem i intonacją tak, by śpiewać czysto. Zadbasz o prawidłową artykulację i dykcję. Oprócz wykonywanych ćwiczeń pracować będziesz także z repertuarem, na wybranych piosenkach. Co ważne, materiał zajęć zostanie do Twoich zainteresowań, potrzeb, jak również indywidualnych warunków wokalnych. Przekonaj się, że indywidualna lekcja śpiewu to świetny pomysł na rozwój osobisty, a zajęcia w zespołach dadzą Ci dużo radości i przyniosą poszerzenie horyzontów wśród nowo poznanych przyjaciół!

Szkoła śpiewu: Kraków

Prawidłowy, piękny śpiew to suma wielu czynników, nad którymi warto popracować. Oprócz pracy nad właściwą emisją głosu nauczysz się także poprawnej intonacji, artykulacji oraz frazowania, dzięki czemu wyśpiewywane przez Ciebie piosenki będą brzmiały naturalnie. Praca z nauczycielem śpiewu pozwoli Ci rozwinąć zdolności wykonawcze, twórcze oraz — jeśli będziesz już gotowy — improwizacyjne. Możesz liczyć na stuprocentową uwagę mentora, który z zaangażowaniem odpowie na każde Twoje pytanie. Podczas lekcji będziesz mieć okazję pracować z akompaniamentem instrumentalnym, jak również nagranymi podkładami. W odpowiednio przystosowanych akustycznie salach zajęciowych czeka na Ciebie profesjonalny sprzęt muzyczny, w tym mikrofony wokalowe, z którymi nauczysz się pracować. Przyjdź do nas i rozpocznij z nami swoją przygodę!

DANE FIRMY:

Centrum Kursów Muzycznych „MUSIC LAB”

ul. Kamienna 2/4

30-001 Kraków, Polska