MUSIC LAB

Centrum Kursów Muzycznych

Skoncentrowane jest na praktycznym rozwoju umiejętności swoich podopiecznych. Znajdziecie tu spersonalizowane kursy muzyczne, min: naukę śpiewu, gry na instrumentach, produkcji muzycznej, a także zajęcia w zespołach. Na miejscu znajduje się profesjonalny sprzęt, instrumenty i specjalnie przystosowane sale, które oddajemy do waszej dyspozycji. Zajęcia prowadzone są w języku polskim lub angielskim, bez ograniczeń wiekowych!

KURSY MUZYCZNE

Wybierz swój kurs indywidualny – dostosujemy program tak, aby spełniał Twoje potrzeby i oczekiwania.

WARSZTATY

Dedykowane zajęcia prowadzone są przez specjalistów w swoich dziedzinach i zaproszonych gości. Pozostają one w powiązaniu z dziedziną muzyczną, koncertową i kategorią scenicznego performance’u.

BIURO MUSIC LAB

Pozostaje do Państwa dypozycji w formie zdalnej,

 

od poniedziałku do piątku,

w godz. 11:00 -18:00

Zapoznaj się z ofertą kursów CKM MUSIC LAB i wybierz coś dla siebie.


Na podstawie wybranego kursu zindywidualizujemy jego szczegółowy program według Twoich potrzeb. 

Kurs Produkcji Muzycznej

Kurs Produkcji Muzycznej. Zajęcia indywidualne, przeznaczone dla osób początkujących, lub co nieco już działających i chcących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. Dobry także dla osób zainteresowanych działaniami jako DJ.

Kurs Instrumentalny

Praktyczne lekcje gry na wybranym instrumencie, sprofilowane wg potrzeb i wieku kursanta. Obejmują m. in. elementy techniki gry, realizację wybranego materiału oraz naukę czytania nut.

Kurs Wokalny

Praktyczne zajęcia nauki śpiewu i pracy z głosem, odbywające się w trybie indywidualnym, w relacji 1-1, kursant – instruktor gry. Dowiecie się jak prawidłowo posługiwać się aparatem wykonawczym, który będziecie doskonalić oraz zaznajomicie się z podstawami zapisu i odczytu nutowego.

Kurs Young Hero

Zajęcia indywidualne nastawione są na rozwój kreatywności, motoryki i zdolności psychofizycznych u młodego człowieka, przy wykorzystaniu wybranego instrumentu muzycznego.

Kurs Basic

Przeznaczony jest dla osób rozpoczynających swoją muzyczną przygodę od zera. Zawiera praktyczną grę na instrumencie, niezbędną wiedzę muzyczną, podstawy zapisu nutowego…

Kurs Intermediate

Przeznaczony jest dla osób, które miały styczność z praktyką gry na instrumencie w zakresie podstawowym. W ramach profilu rozwijamy umiejętności gry na…

Kurs Advanced

Kurs przeznaczony dla osób posiadających średnio zaawansowaną wiedzę muzyczną i umiejętności praktyczne, chcących poszerzyć swój stan wiedzy i umiejętności.

Kurs Master

Przeznaczony jest dla osób posiadających zaawansowane umiejętności praktyczne oraz wiedzę teoretyczną, chcących osiągnąć znaczącą biegłość w grze na instrumencie…

Z nami opanujesz:

rytmika kraków

perkusja/drum set

warsztaty muzyczne kraków

instrumenty perkusyjne

pianino/keyboard

gitara elektrycznagitara klasyczaukulele

gitara basowa

wokal/emisja głosu

a także:

zespoły muzyczne

teoria muzyki

Odwiedź naszą placówkę lub napisz do nas:

9 + 1 =

Zapraszamy również do skorzystania z

 

DANE FIRMY:

Centrum Kursów Muzycznych „MUSIC LAB”

ul. Kamienna 2/4

30-001 Kraków, Polska

KONTAKT:

Dyrektor Music Lab

mobile: +48  668 202 113

 

Biuro Music Lab

mobile: +48 602 728 857

e-mail: biuro@ckmmusiclab.pl

Godziny pracy biura: pon – pt  11:00 -18:00